Čas na serveru 08:30:22

Jaroslav Vožniak
Kompozice

Id: 190402

Kompozice

  •  / Kompozice / Jaroslav Vožniak

malba/sololit, rozměr 50 x 60 cm, signováno a datováno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 1837x

Vyvolávací cena:

31 000