Čas na serveru 15:43:16

Jaroslav Vožniak
Objekt

Id: 316606

Objekt

  •  / Objekt / Jaroslav Vožniak
  •  / Objekt / Jaroslav Vožniak

asambláž/koláž/deska, rozměr kazety 44 x 55,5 x 8 cm, neznačeno, původní adjustace, původní stav, silně zaprášeno, lokálně poškozeno, původem ze sbírky malíře Karla Chaby (dar autora příteli)

zobrazeno: 1625x

Vyvolávací cena:

26 500