Čas na serveru 22:20:17

Jaroslav Vožniak
Pocta Polockovi

Id: 9402

Pocta Polockovi

  •  / Pocta Polockovi / Jaroslav Vožniak

lité laky/sololit, rozměr 40 x 50 cm, signováno na zadní straně, datováno 1993, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3940x

Vyvolávací cena:
1 800

8 600