Čas na serveru 22:30:28

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 193621

Sofie Loren

  •  / Sofie Loren / Jaroslav Vožniak

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 48 x 63 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 180x

Vyvolávací cena:
1 200

2019,07-1,15,19,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu