Čas na serveru 17:36:57

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 193621

Sofie Loren

  •  / Sofie Loren / Jaroslav Vožniak

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 48 x 63 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4416x

Vyvolávací cena:
1 200