Čas na serveru 22:02:37

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 466402

Sofie Loren

  •  / Sofie Loren / Jaroslav Vožniak

suchá jehla/papír, rozměr listu 63,5 x 75,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 225x

Vyvolávací cena: