Čas na serveru 04:08:27

Jaroslav Zajíc
Dívčí akt

Id: 243604

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Jaroslav Zajíc

olej/sololit, rozměr 100 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, oděrky v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 1745x

Vyvolávací cena:

15 000

Příhozy: 55