Čas na serveru 19:02:21

Jaroslav Zajíc
Šachové figury

Id: 254721

Šachové figury

  •  / Šachové figury / Jaroslav Zajíc

malba/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, poškozené olištování

zobrazeno: 1268x

Vyvolávací cena:
500