Čas na serveru 11:51:45

Jaroslava Bičovská
Baletky

Id: 228506

Baletky

  •  / Baletky / Jaroslava Bičovská

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1869x

Vyvolávací cena:

3 100