Čas na serveru 17:33:06

Jaroslava Hýžová Fišerová
Na jaře u Křivého

Id: 57602

Na jaře u Křivého

  •  / Na jaře u Křivého / Jaroslava  Hýžová Fišerová

olej/karton, rozměr 49 x 67,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, lehce zašpiněná malba, drobná oděrka na malbě, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2594x

Vyvolávací cena:

4 100