Čas na serveru 19:25:17

Jaroslava Pešicová
Dvojportrét

Id: 102602

Dvojportrét

  •  / Dvojportrét / Jaroslava Pešicová

olej/překližka, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 84, autorsky rámováno, zcela původní stav

zobrazeno: 7265x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 58