Čas na serveru 20:13:04

Jaroslava Pešicová
V klobouku

Id: 185018

V klobouku

  •  / V klobouku / Jaroslava Pešicová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 65 x 48 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1278x

Vyvolávací cena:
400

700