Jaroslava Solovjevová
Pařížské komíny
Id: 499903
olej/sololit, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 244x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
2024,05-1,14,20,20,00
minimální příhoz 100 Kč