Čas na serveru 08:09:33

Jean-Baptiste Camille Corot
Setkání na cestě

Id: 53101

Setkání na cestě

  •  / Setkání na cestě / Jean-Baptiste Camille Corot

olej/plátno, rozměr 37 x 46 cm, značeno vpravo dole Corot, obraz ve zcela původním stavu, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz se prodává bez jakéhokoliv posouzení

zobrazeno: 7079x

Vyvolávací cena:
48 000

135 000

Příhozy: 61