Čas na serveru 22:51:01

Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném

Id: 281305

Portrét dívky v červeném

  •  / Portrét dívky v červeném / Jean-Jacques Henner

olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5188x

Vyvolávací cena:
2 200

150 000

Příhozy: 127