Čas na serveru 01:49:37

Jean Madura
Přímořské město

Id: 44104

Přímořské město

  •  / Přímořské město / Jean Madura

olej/plátno, rozměr 100 x 73 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, lokálně poškozena malba

zobrazeno: 2096x

Vyvolávací cena:

16 900