Čas na serveru 07:40:58

Jean Neuberth
Květy

Id: 110701

Květy

  •  / Květy / Jean Neuberth
  •  / Květy / Jean Neuberth
  •  / Květy / Jean Neuberth
  •  / Květy / Jean Neuberth
  •  / Květy / Jean Neuberth
  •  / Květy / Jean Neuberth
  •  / Květy / Jean Neuberth

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 1937, v minulosti poškozeno, neodborně opraveno, oděrky na rámu, stav viz foto, vystaveno Salon des surindépendants 1937, na zadní straně věnování příteli malíři Foltýnovi

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:

20 000