Čas na serveru 00:18:14

Jerzy Kossak
Napoleonský voják

Id: 157805

Napoleonský voják

  •  / Napoleonský voják / Jerzy Kossak

olej/karton, rozměr 29,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě adjustováno

zobrazeno: 3080x

Vyvolávací cena:

9 000