Čas na serveru 23:04:35

Jindra Husáriková
Artisté

Id: 49303

Artisté

  •  / Artisté / Jindra Husáriková

olej/dřevo, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1296x

Vyvolávací cena:
6 000

18 500