Čas na serveru 18:36:45

Jindra Husáriková
Kytice I.

Id: 56411

Kytice I.

  •  / Kytice I. / Jindra Husáriková

nesignováno, olej/karton, rozměr 58 x 41,5 cm, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:
900