Čas na serveru 21:24:02

Jindra Husáriková
Na vodě

Id: 372908

Na vodě

  •  / Na vodě / Jindra Husáriková

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 31,5 cm, značeno, popsáno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 393x

Vyvolávací cena:

2 400