Čas na serveru 00:50:34

Jindra Husáriková
S rybou

Id: 284505

S rybou

  •  / S rybou / Jindra Husáriková

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, otluky na rámu

zobrazeno: 1301x

Vyvolávací cena:

17 000