Čas na serveru 13:31:06

Jindra Husáriková
U vody

Id: 372907

U vody

  •  / U vody / Jindra Husáriková

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 62 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1147x

Vyvolávací cena:

2 900