Čas na serveru 08:01:43

Jindra Husáriková
U vody

Id: 372907

U vody

  •  / U vody / Jindra Husáriková

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 62 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 499x

Vyvolávací cena:

1 700

2022,09-1,12,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu