Čas na serveru 11:06:07

Jindra Husáriková
U vody

Id: 117710

U vody

  •  / U vody / Jindra Husáriková

litografie/papír, rozměr tisku 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, list lokálně zašpiněn, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 532x

Vyvolávací cena: