Čas na serveru 21:26:09

Jindra Husáriková
Ukřizovaný

Id: 159301

Ukřizovaný

  •  / Ukřizovaný / Jindra Husáriková

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo osvědčení pravosti syna P. Husárika

zobrazeno: 1519x

Vyvolávací cena:

10 000