Čas na serveru 12:13:36

Jindra Husáriková
V ateliéru

Id: 49302

V ateliéru

  •  / V ateliéru / Jindra Husáriková

tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1214x

Vyvolávací cena:

9 000