Čas na serveru 20:59:54

Jindra Husáriková
V zahradě

Id: 372909

V zahradě

  •  / V zahradě / Jindra Husáriková

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28,5 cm, značeno, popsáno, číslováno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 647x

Vyvolávací cena: