Čas na serveru 20:05:28

Jindra Husáriková
Vesnická pouť

Id: 439801

Vesnická pouť

  •  / Vesnická pouť / Jindra Husáriková

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 689x

Vyvolávací cena:
7 500

26 000