Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJindra Kocourek
Auta
Id: 489602
olej/sololit, rozměr 30 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 33x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2024,05-1,14,21,23,00
( 14.5.2024, 21:23:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |