Čas na serveru 02:34:28

Jindra Kocourek
Jedeme na výlet

Id: 380906

Jedeme na výlet

  •  / Jedeme na výlet / Jindra Kocourek

olej/deska, rozměr 27 x 32 cm, špatně čitelné značení na zadní straně, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno

zobrazeno: 974x

Vyvolávací cena:

4 900