Čas na serveru 03:21:12

Jindra Kocourek
Poslední večeře

Id: 453602

Poslední večeře

  •  / Poslední večeře / Jindra Kocourek

olej/sololit, rozměr 31,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 579x

Vyvolávací cena: