Čas na serveru 22:48:10

Jindra Kocourek
Praga Piccolo

Id: 380903

Praga Piccolo

  •  / Praga Piccolo / Jindra Kocourek

olej/deska, rozměr 25 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno

zobrazeno: 737x

Vyvolávací cena:

17 400