Jindra Kocourek
Renault CF
Id: 489605
olej/sololit, rozměr 23,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 1808x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
2024,05-1,14,20,18,00
minimální příhoz 100 Kč