Čas na serveru 02:54:48

Jindra Kocourek
Renault CF

Id: 489605

Renault CF

  •  / Renault CF / Jindra Kocourek

olej/sololit, rozměr 23,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1895x

Vyvolávací cena:

2 200