Čas na serveru 12:42:36

Jindra Kocourek
Santiago de Cuba

Id: 453603

Santiago de Cuba

  •  / Santiago de Cuba / Jindra Kocourek

olej/karton, rozměr 32,5, x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 518x

Vyvolávací cena:

4 800