Čas na serveru 10:26:45

Jindra Kocourek
Slet dopravních prostředků

Id: 364003

Slet dopravních prostředků

  •  / Slet dopravních prostředků / Jindra Kocourek

kombinovaná technika/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální odřeniny v malbě

zobrazeno: 2084x

Vyvolávací cena:

4 600