Čas na serveru 20:09:06

Jindra Kocourek
Slet dopravních prostředků

Id: 364003

Slet dopravních prostředků

  •  / Slet dopravních prostředků / Jindra Kocourek

kombinovaná technika/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální odřeniny v malbě

zobrazeno: 714x

Vyvolávací cena:

2022,07-1,18,19,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu