Čas na serveru 11:41:46

Jindřich Bubeníček
Český Krumlov

Id: 42803

Český Krumlov

  •  / Český Krumlov / Jindřich Bubeníček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, kvalitní řezaný rám, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2318x

Vyvolávací cena: