Čas na serveru 08:18:45

Jindřich Bubeníček
Kostelíček

Id: 132

Kostelíček

  •  / Kostelíček / Jindřich Bubeníček

akvarel na papíře, rozměr 54 x 42 cm, signováno PD, datováno 1928, zaskleno, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3291x

Vyvolávací cena:

3 100