Čas na serveru 01:03:50

Jindřich Bubeníček
Před kostelem

Id: 42804

Před kostelem

  •  / Před kostelem / Jindřich Bubeníček

akvarel na papíře, rozměr 54 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1950x

Vyvolávací cena:
2 200

3 600