Čas na serveru 01:55:18

Jindřich Bubeníček
U brodu

Id: 21504

U brodu

  •  / U brodu / Jindřich Bubeníček

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2471x

Vyvolávací cena:
1 200

2 300