Čas na serveru 16:01:55

Jindřich Bubeníček
Z Českého Krumlova

Id: 382

Z Českého Krumlova

  •  / Z Českého Krumlova / Jindřich Bubeníček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, kvalitní řezaný rám, vše v perfektním stavu

zobrazeno: 2399x

Vyvolávací cena:
2 600

3 100