Čas na serveru 21:45:53

Jindřich Fürst
Cesta u řeky

Id: 166803

Cesta u řeky

  •  / Cesta u řeky / Jindřich Fürst

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámování

zobrazeno: 2126x

Vyvolávací cena:

29 000