Čas na serveru 10:52:58

Jindřich Fürst
Louka u vody

Id: 278204

Louka u vody

  •  / Louka u vody / Jindřich Fürst

olej/lepenka, rozměr 29 x 36 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, po okrajích lehce poškozeno, ohnuté rohy, oděrky na rámu

zobrazeno: 1068x

Vyvolávací cena:
2 800

18 000