Čas na serveru 23:46:46

Jindřich Fürst
U stavidla

Id: 420302

U stavidla

  •  / U stavidla / Jindřich Fürst

olej/karton, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 669x

Vyvolávací cena:

24 000