Čas na serveru 07:15:59

Jindřich Fürst
U vodní hladiny

Id: 235904

U vodní hladiny

  •  / U vodní hladiny / Jindřich Fürst

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2268x

Vyvolávací cena:

18 500