Čas na serveru 09:30:54

Jindřich Fürst
Zasněžené hory

Id: 66301

Zasněžené hory

  •  / Zasněžené hory / Jindřich Fürst

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, nesignováno, rok vzniku kolem 1935, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2490x

Vyvolávací cena: