Čas na serveru 08:05:03

Jindřich Fürst
Zimní Trosky

Id: 296004

Zimní Trosky

  •  / Zimní Trosky / Jindřich Fürst

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2640x

Vyvolávací cena:

6 000