Čas na serveru 08:54:02

Jindřich Hegr
Bílý kredenc

Id: 346502

Bílý kredenc

  •  / Bílý kredenc / Jindřich Hegr

olej/sololit, rozměr 25 x 20 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 950x

Vyvolávací cena:

7 000