Čas na serveru 06:15:41

Jindřich Hegr
Čas spánku

Id: 30403

Čas spánku

  •  / Čas spánku / Jindřich Hegr

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1753x

Vyvolávací cena:
1 200