Čas na serveru 10:17:18

Jindřich Hegr
Krajina na okraji snu

Id: 359401

Krajina na okraji snu

  •  / Krajina na okraji snu / Jindřich Hegr

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 26 cm, značeno vpravo dole, původní rámování

zobrazeno: 1594x

Vyvolávací cena:
4 800

7 500