Čas na serveru 06:41:27

Jindřich Hegr
Želivský klášter

Id: 62001

Želivský klášter

  •  / Želivský klášter / Jindřich Hegr

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2875x

Vyvolávací cena:

6 000