Čas na serveru 14:58:23

Jindřich Lenhart
U Olomouce

Id: 133309

U Olomouce

  •  / U Olomouce / Jindřich Lenhart

olej/plátno, rozměr 57 x 68 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 815x

Vyvolávací cena:

2 200